Gizlilik Bildirimi

KARAGÖZ İnş. Yapı Oto. Gıda Tarım Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şirketi, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

KARAGÖZ İnş. Yapı Oto. Gıda Tarım Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şirketi, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece KARAGÖZ İnş. Yapı Oto. Gıda Tarım Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şirketi yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. KARAGÖZ İnş. Yapı Oto. Gıda Tarım Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şirketi, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar sütbir com tr'ye aittir.

KARAGÖZ İnş. Yapı Oto. Gıda Tarım Hayv. Tic. ve San. Ltd. Şirketi,, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Sütbir İletişim Merkezi