Kurumsal Bilgiler

DÜNDEN BUGÜNE ŞİRKETİMİZ

GEÇMISİMİZ:
1994’de küçük bir isletme olarak kurulan isletmemiz birçok bayilikleriyle yenilikçi, hizla gelisen sektör teknolojisini müsterisi ile bulusturarak sürekli büyümeyi hedeflemistir. Bir Karagöz grup kuruluşu olan karsim ,sütbir markasi “Sütlü hayat ,Mutlu hayat”Sağlıklı bir yaşam için, Sloganlarıyla 2011 yilin da sağlık açısın da önem arz eden süt ürünleri sektörüne girmistir.HACCP planina uygun ,Avrupa standartlarinda üretim yapabilecek nitelikte modern donanimli bir yapiya sahiptir. Isletmemizde, Pastörize süt, Beyaz Peynir, Yogurt, Ayran, Kaymak,Kaşar,Tulum peyniri,Tereyağı üretimi yapilmakta olup ileriki süreçte ürün yelpazemizi genisleterek ilerlemeye devam edecegiz.

MİSYONUMUZ:
Topluma ve çevreye saygili, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalisarak sürdürülebilir karliligi saglamak, kendini sürekli gelistiren dinamik insan kaynagimizla profesyonel bir ekip çalismasi içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müsteri memnuniyetine ulasmak ve bu memnuniyetin verdigi güven odaginda kalmayi basarmak.

VİZYONUMUZ:
Yeni müsteri yaratmak kadar mevcut müsterilerinde memnuniyetini saglamanin bilinciyle hareket ederek, piyasasinda etkin rol oynayan, saygin, lider, güvenilir bir sirket olmak.

PAROPLAMIZ:
“En iyisi için” Faaliyet alanimiz ne olursa olsun hep en iyisini yapmaya çalismak en temel prensibimizdir.

STRATEJILERİMİZ
—Kalite ve fiyat açisindan rekabet edilebilir ürünler üretmek
—Olabildigince ürünlere odaklanmak
—Rakiplerin simdiye kadar düsünemedigi deger olusturan farkliliklari, düsünebilmek
—Üzerinde çalistigimiz her konuda bir tamlik duygusuna ulasmayi basarmak
—Asla ulusal ve uluslar arasi bir rakibin ürününü taklit etmemek
—Gelistirilen tüm ürünlerde ayricaliklari patentlerle kanuni koruma altina almayi basarmak
—Yatirim yaptigimiz bölgede, insanlarin refah seviyesinin yükselmesine katkida bulunmayi hedeflemek

SÜTBİR AŞ
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Agit Karagöz

 

 

Tarih: 30.05.2012 05:46